Новини Острожецької громади

На цих вихідних відбулися матчі 5 туру Чемпіонату Дубенського району з футболу

Команда ФК «OLAM-KESEFF» на своєму полі приймали команду ФК «Хрінники» та переконливо перемогли з рахунком 4:0. Після цієї перемоги команда ФК «OLAM-KESEFF» закріпились на другій сходинці  турнірної таблиці.

17:10 14.06.2021

Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу "Юна зірка"!

Вітаємо талановитих дівчат Острожецької громади із перемогою в обласному огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка» - дует у складі КОВАЛЬЧУК Анни та ЯКОВЕЦЬ Христини, учениць Острожецького ліцею імені І. Єремеєва (керівник – Алла ДОРОШ), та Ансамбль «SONG WAY», вихованок Позашкілля Острожецької сільської ради (керівник – Дарина ХАРЧУК)!

15:57 11.06.2021

До уваги бджолярів!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 (зі змінами) в державному бюджеті на 2021 рік передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї  за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 грн на бджолосім’ю.

16:48 10.06.2021

Вимоги щодо застосування засобів захисту рослин в межах населеного пункту

Млинівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що з початком весняно-літніх робіт від громадян надходять звернення та скарги стосовно використання пестицидів та агрохімікатів на присадибних ділянках, городах, приватних домоволодіннях.

16:13 09.06.2021

Відбулися матчі IV туру Чемпіонату Дубенського району з футболу

6 червня в Острожці відбулися два матчі IV туру Чемпіонату Дубенського району з футболу. У першому матчі команда ФК «Камаз-Агро» перемогла команду ФК «Теслугів» з рахунком 5:1. В другому матчі відбулося острожецьке дербі між командами ФК «Острожець» та ФК «OLAM-KESEFF». Матч закінчився впевненою перемогою команди «OLAM-KESEFF» із рахунком 6:1.

08:56 07.06.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

15:28 03.06.2021

Правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

10:35 03.06.2021

На цих вихідних відбувся ІІІ тур Чемпіонату Дубенського району з футболу

В острожецькому дербі зустрілися команди ФК «OLAM-KESEFF» та ФК «Камаз-Агро». Сильнішими у даному матчі виявилися гравці команди «Камаз-Агро», які перемогли із рахунком 0:2 та піднялися у турнірній таблиці на друге місце.

17:17 02.06.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука із Міжнародним днем захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони так потребують любові, турботи і батьківської ласки. У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

10:31 01.06.2021

Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

12:45 26.05.2021