Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Відбувся Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року

28 червня у селі Уїздці з нагоди відзначення 25-ої річниці Дня Конституції України пройшов Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року, який відбувся за ініціативи орендаря водойми Шустера О.К. та за сприяння Острожецької територіальної громади, ТзОВ «ІДНА», депутата Рівненської обласної ради Ярослави Острожчук, приватного підприємця В’ячеслава Теліцина.

11:20 29.06.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем Конституції України

Шановні земляки! Вітаю Вас з одним з найбільших та найголовніших свят кожної держави – Днем Конституції України! Цьогоріч ми відзначаємо 25-ту річницю від її прийняття. Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це. Щиро бажаю усім взаєморозуміння, достатку, благополуччя, миру та здійснення світлих задумів в ім'я України!

10:00 28.06.2021

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука із Днем молоді

Щиро вітаю зі святом – Міжнародним днем молоді, яке щорічно відзначається в останню неділю червня! Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас. Тому побажання для вас сьогодні такі: терпіння і сміливості у всі вчинках! Нехай втілювалися в життя всі заповітні мрії. Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров'я вам, щасливих днів, успіхів у всіх починаннях та мирного неба над головою!

09:51 26.06.2021

Профілактика кишкових інфекцій та харчових отруєнь!

Млинівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області застерігає, що з настанням теплого літнього періоду року частішають випадки виникнення спалахів  гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь,  пов’язаних із вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених збудниками кишкових інфекцій (найпростішими, бактеріями, вірусами). Більшість  групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь виникають  після проведення масових святкувань – весіль, ювілеїв, випускних вечорів тощо.

10:28 25.06.2021

В е-лікарняному оновились причини непрацездатності

Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.

12:32 23.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

09:45 23.06.2021

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

09:43 23.06.2021