Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Про відстрочення податкового боргу, загальна сума якого не перевищує 6800 гривень

В Головному управлінні  ДПС у Рівненський області  звертають увагу платників податків на можливість врегулювання  податкового боргу, сума якого не перевищує 6800 гривень. Кому може бути надано відстрочення такого боргу, що необхідно зробити платнику, щоб отримати таке відстрочення, чи буде при цьому нарахована пеня? – заступник начальника ГУ ДПС в області Зоя Хоній роз’яснила основні аспекти врегулювання податкового боргу.

12:32 18.06.2021

Вітаємо переможців обласного заочного огляду-конкурсу драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна»!

Вітаємо драматичний гурток «Театр слова» Острожецького ліцею імені І.Єремеєва із зайнятим почесним ІІ місцем в обласному заочному огляді-конкурсі драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна»!

16:48 17.06.2021

Наш земляк – срібний призер чемпіонату України серед ветеранів 45+

12 та 13 червня у Лютіжі, що на Київщині, відбулися фінальні матчі чемпіонату України серед ветеранів у віковій категорії 45 років та старші. Срібним призером турніру, який цього року проводиться в пам’ять знаменитого футболіста та тренера Віталія Хмельницького, став луцький «Абориген», учасником якого є наш земляк Олег Юрчук.

12:34 16.06.2021

Обласні змагання «Краща спортивна громада Рівненщини 2021 року»

У селі Зоря Рівненського району 13 червня відбулися обласні змагання «Краща спортивна громада Рівненщини 2021 року». Наша збірна команда Острожецької ТГ брала участь в усіх спортивних змаганнях (міні-футбол, шашки, шахи, настільний теніс та гирьовий спорт) та показала хороший результат, зайнявши загальнокомандне 6 місце із 16 збірних територіальних громад Рівенщини.

17:28 15.06.2021

Податкова інформує!

На Рівненщині надходження податку на нерухоме майно зросли на понад 50 відсотків

14:46 15.06.2021

Як відбувається проходження е-лікарняного на підприємстві?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

17:12 14.06.2021