Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука із Міжнародним днем медичних сестер

Шановні медичні сестри! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри! Бажаю, щоб подаровані Вами турбота, увага, добре слово,  милосердя, розуміння та допомога повернулися до Вас сторицею. Міцного Вам здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя. Нехай Ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

11:57 12.05.2021

Фінал Кубка Дубенського району

10 травня у селі Привільне відбувся фінал Кубка Дубенського району присвячений пам’яті О .В. Кириченка, у якому зустрілися команди ФК «Камаз-Агро» (с.Острожець) та ФК «Підлужжя».

17:32 11.05.2021

В Острожецькій громаді відбувся обласний заочний конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна»

З метою виявлення талановитих дітей засобами театрального мистецтва, розвитку та вдосконалення навичок акторської майстерності, надання учнівській молоді можливості продемонструвати свої здібності, в Острожецькій громаді відбувся обласний заочний конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна» серед учнів закладів освіти.

11:38 06.05.2021