Новини Острожецької громади

Дата: від до Скинути

Нагороди та подарунки: самоврядовці Острожецької сільради відзначили професійне свято

У День місцевого самоврядування 7 грудня депутати Острожецької сільської ради та в.о. старост отримали привітання з нагоди професійного свята від голови Острожецької сільської ради Тараса Гордійчука та депутата Рівненської облради Алли Черній.

11:48 08.12.2017

Архієпископ Іларіон очолив святкове богослужіння з нагоди 130-ї річниці храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці в селі Залав’є

4 грудня 2017 року, в свято Введення в храм Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав с. Залав'є Млинівського благочиння, де в місцевому храмі очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята та 130-ї річниці храму. Про це йдеться на сайті Рівненської єпархії УПЦ КП.

11:09 06.12.2017

З Міжнародним днем волонтерів!

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня.  Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році.

15:47 05.12.2017

Акція «Зроби своїми руками новорічну іграшку на головну ялинку громади»

У рамках проведення підготовки до зимових свят, зокрема до прикрашання головної ялинки громади, Острожецька сільська рада оголошує акцію «Зроби своїми руками новорічну іграшку на головну ялинку громади».

17:24 04.12.2017