Новини Острожецької громади

Інформаційне повідомлення

У зв’язку реформуванням регіональної мережі Національного Банку України, а саме: ліквідацією Управління Національного банку України у Рівненській області  (поштова адреса: вул.С.Петлюри, 10, м.Рівне, 33028), з 01 листопада 2017 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку за вищезазначеною адресою.

12:47 22.11.2017

Школярі Острожецької ОТГ дбають про безпеку бійців у зоні АТО

Військовослужбовці 131-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України, щиро вдячні учням Острожецького НВК і Уїздецької ЗОШ I-III ступенів та всім тим, хто долучився до плетіння маскувальних сіток, які уже зараз є доставлені в зону проведення Антитерористичної операції.

15:47 21.11.2017

Острожецька лікарня: Що, Де і Коли?

Щоб розвіяти плітки та домисли стосовно ситуації, яка складається навколо Острожецької районної лікарні повідомляємо наступне, що голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук, депутатський корпус сільської ради та депутати районної ради провели таку роботу, щодо збереження та функціонування Острожецької лікарні:

15:10 20.11.2017