Новини Острожецької громади

Шановні жителі громади!

Інформуємо Вас, що завтра, 29 вересня, об 11.00, у приміщенні Острожецької сільської ради буде презентовано Звіт моніторингу прозорості процесу формування бюджету Острожецької ОТГ.

17:09 27.09.2017

Шановні освітяни!

День працівника освіти – свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

14:12 25.09.2017

Субсидія на індивідуальне опалення призначатиметься з 15 жовтня до 15 квітня

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і обов’язково перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховуватиметься з 15 жовтня до 15 квітня.

12:53 14.09.2017

Рейтинг шкіл Рівненської області 2017 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Рівненської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

10:17 14.09.2017

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва

Благодійний фонд “Любіть Україну” оголошує конкурс на кращий проект соціального підприємництва. Заявку на конкурс може подати як окремий підприємець чи ентузіаст, який прагне реалізувати ідею, так і представник команди, що реалізовує проект. Прийом заявок триває включно до 30 вересня 2017 року.

16:43 11.09.2017