Новини Острожецької громади

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що у зв’язкуз підготовкою сільськогосподарських підприємств до весняно-польових робіт, вкотре постає питання дотримання чинного санітарного законодавства України при використанніпестицидних препаратів, агрохімікатів та засобів захисту рослин у народному господарстві на території нашого району.

17:21 29.03.2018

В Острожецькій громаді діє Урядова програма «Доступні ліки»

З 1 квітня 2017 року  в Україні у відповідності до Урядової програми «Доступні ліки» запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів. Ця програма  є частиною загальнонаціональної політики забезпечення доступу українців до ліків.

10:38 28.03.2018

Сьогодні – День Національної гвардії України

День Національної гвардії України відзначається 26 березня у колишній День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відповідно до Указу Президента України №148 / 2015 від 18 березня 2015 року.

09:15 26.03.2018

Троє діток з нашої громади оздоровлюватимуться в «Артеці»

Завдяки зусиллям голови Острожецької сільської ради, троє діток пільгових категорій, які проживають у нашій громаді, з 16 березня по 5 квітня відпочиватимуть за кошти держбюджету у ДПУ МДУ «Артек», що на Київщині.

16:13 20.03.2018

Реєстрація на ЗНО-2018 завершується!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 19 березня 2018 року.

09:45 14.03.2018

УВАГА! КАРАНТИН-ПРОДОВЖЕНО!

Сьогодні, 7 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Острожецької сільської ради під час якої заслухали інформацію про епідемічну ситуацію із грипу та інших гостро-респіраторних вірусних інфекцій та реалізацію заходів щодо їх попередження в Острожецькому НВК

15:18 07.03.2018