Програма засідання №1 методичного об'єднання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Дата: 23.08.2022 15:22

Програма  засідання №1

методичного обєднання

вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Методично-практична конференція

(дистанційна форма)

25 серпня 2022 року

Тема. Реалізація змісту мовно-літературної галузі Державного стандарту базової середньої освіти в аспекті нової української школи. Організація роботи вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури в 2022-2023 навчальному році.

Порядок проведення та регламент  роботи

10.00-10.10 -   реєстрація учасників.

10.10-10.15 –відкриття конференції, хвилинка емпатії.

10.15-10.25 - Ознайомлення з планом  роботи методичного обєднання  на 2022-2023 навчальний рік  та( при потребі) внесення змін чи доповнень.

Лук’янець В.В.,керівник м/о.

10.25-10.45. - Методичні рекомендації МО України, РОІППО щодо викладання української мови та літератури  у 2022-2023 навчальному році .

Лук’янець В.В., керівник м/о.

10.45-11.00.-   Методичні рекомендації МО України, РОІППО щодо викладання зарубіжної літератури у новому навчальному році.

Дмитрук В.В, вчитель  зарубіжної літератури

Малинської філії І-ІІ ступенів

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

11.00-11.20 -  Виступ. Особливості навчання зарубіжної літератури в 5 класах НУШ за модельними навчальними програмами «Зарубіжна література. 56 класи» для закладів загальної середньої освіти .

Лежнюк А.Д, вчитель  зарубіжної літератури

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

11.20.-11.40 -  Виступ. Особливості навчання української мови в 5 класах НУШ за модельними навчальними програмами «Українська мова. 56 класи» для закладів загальної середньої освіти .

Ярощук  Т.Л, вчитель української мови та літератури                                                                                  Малинської філії І-ІІ ступенів

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

11.40-12.00 -  Виступ.Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів НУШ на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Турок Т.М,  вчитель української

мови та літератури

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

12.00-12.10 -  Виступ. «Оновлений зміст до навчальних програм ЗСО (зарубіжна література)»

Лищук Б.М,  вчитель зарубіжної літератури

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

12.10-12.25 - «Коло освітянської взаємодопомоги»: коментарі, пропозиції, запитання, відповіді.

Лук’янець В.В.,керівник м/о та члени м/о.

Члени м/о.

13.35-13.40 -Рефлексія.