Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Острожецької сільської ради

Дата: 15.07.2022 16:26

ОСТРОЖЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 91/02-04

с. Острожець                                                                   від 14.07.2022 року

Про проведення громадського обговорення

Щодо перейменування вулиць

Острожецької сільської ради

Відповідно до Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат святкових подій» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень Острожецької сільської ради №540-15/2018 від 29.05.2018 року «Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об`єктів на території Острожецької сільської ради» та №685-17/2022 від 14.07.2022 року «Про  затвердження нового складу комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об`єктів на території Острожецької сільської ради»:

1. Провести, серед населення Острожецької сільської ради, громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць:

- села Острожець – вулиця Пушкіна;

- села Залав`я – вулиця Чкалова, Першотравнева;

- села Малин – вулиця Ковпака;

- села Заболотинці – вулиця 8 Березня;

- села Новосілки – вулиця 1 Травня;

- села Підгай – вулиця 1 Травня;

- села Уїздці – вулиця Першотравнева.

2. Визначити відповідальними:

2.1. Секретаря Острожецької сільської ради, Павлюк Світлану Василівну – за організацію, проведення громадського обговорення  щодо перейменування вулиць сіл Острожецької сільської рали.

2.2. Фахівця з інтерв`ювання Острожецької сільської ради, Чекурову Оксану Вікторівну:

- за прийом, реєстрацію та передачу Комісії пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та об`єднаннями в ході громадського обговорення;

- за оприлюднення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті сільської ради інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

2.3. Головного спеціального Острожецької сільської ради, Погольську Олену Ростиславівну – за організаційно-технічні заходи з проведення громадських слухань.

3. Прийом звернень, пропозиції, подань та зауважень у письмовій формі щодо перейменування вулиць населених пунктів Острожецької сільської ради проводити з 21.07. по 29.08. 2022 року на електронну адресу сільської ради ostrozhecz.rada@ukr.net. (додаток 1 )

4. Оприлюднити інформаційне повідомлення 31.08.2022 року на сайті сільської ради

5. Громадське обговорення, у зв`язку із військовим станом, провести дистанційно із 31.08. по 01.10.2022 року із залученням депутатів відповідних населених пунктів.

6. Комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об`єктів на території Острожецької сільської ради:

6.1. Провести засідання 30.08.2022 року та забезпечити підготовку звіту, інформаційних повідомлень відповідно до пропозицій, подань, зауважень громадськості Острожецької сільської ради з питання винесеного для обговорення;

6.2.  Підготувати рекомендації за наслідками узагальнення результатів громадського обговорення на засіданні 02.10.2022 року;

6.3. Надати результати громадських обговорень на затвердження депутатам сільської ради.

7. Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Сільський голова                                                            Т.Гордійчук

До розпорядження

Від 14.07.2022р. №91/02/04

Форма пропозиції/звернення/зауваження