Звіт про роботу методичного об’єднання вчителів фізичної культури, основ здоров’я та ЗУ за 2021-2022 н.р.

Дата: 31.05.2022 10:14

Звіт про  роботу методичного об’єднання вчителів фізичної культури, основ здоров’я та ЗУ за 2021-2022 н.р.

Керівник Ковальчук О.М.

Метоична робота у 2021-2022 н.р була спрямована на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного вчителя.

У 2021-2022 н.р. методичне об’єднання вчителів здоров’язберігаючих дисциплін продовжило роботу над науково-методичною проблемною темою «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інформаційно-комунікативних технологій».Для реалізації поставленої задачі за кожним вчителем була закріплена проблема самоосвіти, над якою вчитель працює постійно і систематично. По завершенню навчального року кожен вчитель звітує про роботу над темою самоосвіти.

В основу роботи було покладено нормативні документи, постанови та рішення Міністерства освіти та науки України.

У цьому році вчителями було обрано розглянути наступні теми:

• особливості організації освітнього процесу з предметів здоров’язберігаючого циклу у 2021-2022 н.р.
  • особливості організації уроку за допомогою здоров’язберігаючих технологій
  • робота з обдарованими та з здібними дітьми на уроках фізичної культури, основ здоров’я,ЗУ
  • розвиток творчого потенціалу учнів через впровадження інноваційних технологій
  • підсумки роботи методичного об’єнання вчителів фізичної культури, основ зоров’я, ЗУ за 2021-2022 н.р.

Протягом 2021-2022 н.р.методичні об'єднання проводилися дистанційно (Google meet). Хоча вчителі фізичної культури звикли зустрічатися і обговорювати всі проблеми віч-на-віч, їм сподобались такі зустрічі. Але вони впевнені, що у 2022-2023н.р. ми будемо зустрічатися і відвідувати уроки своїх колег, щоб поділитися досвідом і взяти для себе щось нове.

За результатами атестації Ревку І.В. присвоїли кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії».

У лютому пройшла ярмарка педагогічної творчості, незважаючи на складний і тривожний час. Вчитель фізичної культури Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст Антосюк М.М. взяв участь у першому етапі конкурсу. Він розробив методичний посібник «Баскетбол 5-9 класи».

У 2021-2022 н.р. робота МО вчителів здоров’язберігаючих дисциплін проводилась на   належному рівні.  Вчителі-предметники протягом навчально-виховного процесу показали високий професіоналізм та прагнення до самовдосконалення.