Оголошення про конкурс "Учитель року"

Дата: 19.10.2021 14:26

Шановні колеги!

У 2021–2022 навчальному році конкурс «Учитель року» відбудеться за номінаціями: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».

Інформуємо вас про стан підготовки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»: триває процес внесення змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» (наразі проект знаходиться на погодженні в Міністерстві юстиції, наступна і кінцева інстанція – Кабінет Міністрів України). Відповідно Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації не можуть видати наказ «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» та утворити оргкомітет, який мав би затвердити умови Конкурсу.

Приблизно наприкінці вересня буде оголошено конкурс та визначено дати двох турів (обласного та заключного).

Також передбачаємо проведення першого туру в листопаді 2021 – січні 2022 року, другого – у березні – квітні 2022 року.

Конкурсні випробування орієнтовно такі: «Фрагмент дистанційного уроку», «Тестування», «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок».

Нагадуємо, що основною зміною в положенні є проведення Конкурсу в два тури:

перший – обласний;

другий – заключний (на загальнодержавному рівні).

Перший тур може проводитися в один або декілька етапів. Кількість етапів та форма їх проведення (очна чи дистанційна) визначатиметься оргкомітетом першого туру.