Острожецька сільська рада запрошує жителів громади обговорити місцеві податки та збори

Дата: 05.06.2020 15:13

В Острожецькій сільській раді буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Острожецької сільської ради на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Дата, місце та час його проведення : 23 червня 2020 року, о 15.00 приміщення Острожецької сільської ради (с. Острожець, вул. Незалежності, буд. 12, Млинівський район, Рівненська область.)

Тема громадських слухань:  обговорення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Острожецької сільської ради на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідальна особа за проведення громадських слухань та її контактні телефони:

Секретар  Острожецької сільської ради Дем’янчук Тетяна Петрівна,

електронна адреса: ostrozhecz.rada@ukr.net , тел. 0505393058.

Участь у громадських слуханнях можуть взяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання.