Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 17.03.2021 15:17

про проведення конкурсу на посаду директора

Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області

1

Найменування і місцезнаходження закладу

Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області

Адреса: 35115 с.Уїздці, вул.. Шевченка, 7,  Млинівського району, Рівненської області

2

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Умови оплати праці, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3

Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти

Директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

4

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі.

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа (паспорта), що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід`ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості ( на день подання документів);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)

Кінцевий термін  подачі документів   31 травня 2021року   до 14.00

Подати документи за адресою: 35113, Острожецька сільська рада кабінет №1 (2 поверх) с. Острожець, вул. Незалежності, 12, Млинівського району, Рівненської області.

5

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Початок конкурсу: 24 червня 2021 на 10.00 годину за адресою: Актова зала  Острожецької сільської ради с.Острожець вул. Незалежності 12 Млинівського району Рівненської області