Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування комунального закладу Острожецького ліцею Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області

Дата: 21.09.2018 17:42

Острожецька сільська рада запрошує долучитись до обговорення пропозицій щодо перейменування комунального закладу Острожецького ліцею Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування: Єремеєв Ігор Миронович, зробив значний внесок у розвиток суспільного життя територіальної громади села Острожець.

Строк проведення громадського обговорення: 21 вересня 2018 – 21  листопада 2018 року.

Датою проведення зустрічі громадських обговорень визначити 12 жовтня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні актової зали Острожецької сільської  ради  за  адресою с. Острожець, вул. Незалежності, 12.

Організатор громадського обговорення – Острожецький сільський голова Гордійчук Тарас Миколайович.

Пропозицію щодо присвоєння Острожецькому ліцею імені Єремеєва Ігоря Мироновича виніс – Острожецький сільський голова Гордійчук Тарас Миколайович.

Адреса за якою можна отримати консультації з питань, що винесено на громадське обговорення: 35113, Рівненська область, Млинівський район, с. Острожець, вул. Незалежності, 12, тел. 0971050404.

Зауваження та пропозицій подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 35113, Рівненська область, Млинівський район, с. Острожець, вул. Незалежності, 12, та на електронну пошту сільської ради:  ostrozhecz.rada@ukr.net, тел. 0365951583.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) будуть оприлюднені результати громадського обговорення через засоби масової інформації та  інтернет сторінку сільської ради.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є секретар  Острожецької сільської ради Дем’янчук Тетяна Петрівна.