Про оголошення конкурсу на посаду  директора  Борбинської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради

Дата: 07.02.2019 10:41

ОСТРОЖЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 17/02-04

с. Острожець                                                                   від 07.02.2019 року

Про оголошення конкурсу

на посаду  директора  Борбинської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Острожецької сільської ради

Відповідно до  Закону України «Про освіту»,  Положення про конкурс на посаду директора  закладу загальної середньої освіти Острожецької сільської ради (надалі Положення) затвердженого рішенням Острожецької  сільської ради №647-18/2018 від 13.09.2018року, враховуючи наявність вакантної посади директора Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

1. Оголосити 25  березня 2019 року конкурс на заміщення вакантної посади директора Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області.
  2. Визначити уповноваженою особою з прийому документів кандидатів  Гулич Яну Володимирівну – начальника відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства.
  3. Уповноваженій особі:
    1. Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору  у  засобах масової інформації 11.02.2019 року, на офіційному веб-сайті сільської ради, дотримуючись вимог визначених у Положенні. (Додаток 1)
    2.  Здійснити прийом та розгляд документів претендентів для участі у конкурсному відборі у термін з 11 лютого по 11 березня 2019 року.
    3. Провести передачу документів претендентів для участі у конкурсі на посаду директора голові конкурсної комісії  12.03.2019року.
    4. Організувати ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування 15 березня 2019року.
  4. Кандидатам на участь у конкурсному відборі  надати у визначені терміни документи відповідно до вимог Положення. (Додаток 2)
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Т.Гордійчук