Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу  на посаду  директора Борбинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Острожецької сільської  ради

Дата: 07.02.2019 10:44

ОСТРОЖЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 18/02-04

с. Острожець                                                                   від 07.02.2019 року

Про утворення конкурсної комісії

з проведення конкурсу  на посаду

директора Борбинської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Острожецької сільської  ради

Відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту»,  Положення про конкурс на посаду директора  закладу загальної середньої освіти Острожецької сільської ради (надалі Положення) затвердженого рішенням Острожецької  сільської ради №647-18/2018 від 13.09. 2018року, взявши до уваги рішення Острожецької сільської ради  № 745-20/2018 від 30.11.2019року «Про делегування представника від засновника до складу конкурсної комісії на посаду директора закладу загальної середньої освіти  Острожецької сільської ради», рішення виконавчого комітету Острожецької сільської ради №96 від 25.10.2018року «Про делегування представника від виконавчого комітету до складу конкурсної комісії на посаду директора закладу загальної середньої  освіти», розпорядження сільського голови №16/02-04 від 07.02.2019року «Про делегування представника від апарату сільської ради до складу конкурсної комісії  на посаду директора закладу  загальної середньої освіти Острожецької сільської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши протокол засідання загальних зборів Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 від 11 січня 2019року  (Відношення №5 від 15 січня 2019 р):

1. Створити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття

вакантної посади директора  Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острожецької сільської  ради у складі:

1. Пекарський Всеволод Володимирович – перший заступник Острожецького  сільського голови;
  2. Смолій Андрій Павлович – депутат Острожецької сільської ради;
  3. Погольська Олена Ростиславівна – головний спеціаліст Острожецької сільської ради;
  4. Новосад Олена Петрівна – вчитель Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  5. Кіпруха Володимир Петрович – завідувач господарством  Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  6. Деркач Лариса Віталіївна – представник від  батьківської громадськості  Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  1. Конкурсній комісії:
    1. Провести організаційне засідання 05 березня 2019року на 10.00.
    2. Оприлюднити на веб- сайті сільської ради перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі  12березня 2019 року.
    3. Провести конкурс в актовій залі Острожецької сільської ради (с.Острожець вул. Незалежності 12) 25 березня 2019 року на 10.00 годину.
    4. Визначити упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору переможця або визначити конкурс таким, що не відбувся.
    5. Надати Острожецькому сільському голові  висновок, щодо переможця конкурсу з метою призначення на посаду директора закладу загальної середньої освіти та укладення контракту.
  2. Головному спеціалісту Острожецької сільської ради Лазуці О.М. забезпечити оприлюднення даного розпорядження  на веб-сайті сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                            Т.Гордійчук