Острожецька громада
Рівненська область, Млинівський район

Замовлення підручників на 1 клас

Протокол

15.05.2018                                          с. П’яннє                                                № 3

Засідання педагогічної ради

Присутні : 14 чол.

Відсутні : 1 чол. (Гордійчук Н.П.)

Порядок денний

1. Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти.

Доповідає Зінчук Т.В. – директор школи.

1. Слухали:

Зінчук Т.В., директора школи про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти.

Директор школи зазначила, що конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти (далі – Конкурс) здійснюється з метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників для закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) згідно з переліком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти».

Звернула увагу на те, що безпосередній вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснюють вчителі ЗЗСО, який схвалюється на засіданні педагогічної ради ЗЗСО, протокол якого підписують члени педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

Виступили:

1. Гордійчук В.В., вчитель початкових класів, яка зазначила, що ознайомившись з  електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників (яким за результатами І етапу Конкурсу пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та які беруть участь у ІІ етапі Конкурсу), які розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням lib.imzo.gov.ua ., , спільно з учителями початкових класів: Гордійчук Н.В., Ковальчук О.А., провели обговорення та здійснили   вибір проектів підручників, враховуючи вимоги Типових навчальних програм та  Державного стандарту початкової освіти. таким чином:
  1. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах), автор Захарійчук М.Д.
  2. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автор Мітчел Х.К.
  3. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти автори:  Бевз В.Г., Васильєва Д.В.,
  4. «Я досліджую світ» підручник  інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах), автори: Грущинська І.В., Хитра З.М., Дробязко І.І.
  5. «Мистецтво» підручник  інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Рубля Т.Є., Щеглова Т.Л., Мед І.Л.

2.  Гордійчук Н.В.,вчитель початкових класів, яка звернула увагу на те, що прогнозована кількість учнів 1 класу на 2018 – 2019 навчальний рік становить 9 дітей, тому необхідно замовити по 9 примірників підручників та підтримала пропозицію Гордійчук В.В. щодо вибору.

Вирішили:

Вибрати такі проекти підручників:

Голова                                                          Зінчук Т.В.

Секретар                                                      Гордійчук В.В.