Острожецька громада
Рівненська область, Млинівський район

Підприємства на території ОТГ

Сільськогосподарські підприємства

АФ «Камаз-Агро»  Кошіль Микола Олексійович. Спеціалізація: Вирощування сільськогосподарської продукції, молока. Адреса: с.Острожець, вул.Центральна,59.

СГ ТзОВ «ІДНА» Голуб Володимир КузьмичСпеціалізація: вирощування сільськогосподарської продукції, виробництво ковбас, вирощування птиці. Адреса: с.Острожець, вул.Центральна,30.

ФГ «АКО» Сорока Сергій Васильович. Спеціалізація: вирощування овочів. Адреса: с.Острожець, вул.Польова, 2.

ППАФ «ДЮІС» Дмитрук Юрій Афанасійович. Спеціалізація: вирощування сільськогосподарської продукції. Адреса: с.Острожець, вул.Перемоги 59

ДП «Млинівський держлісгосп» Острожецьке лісництво Папроцький Леонід Дмитрович. Спеціалізація: дрова, лісоматеріал, пасодковий лісоматеріал. Адреса: с.Острожець, вул.Центральна,3.

ВАТ «Укртелеком» Острожецька дільниця Полюхович Григорій Іванович. Спеціалізація: послуги зв’язку. Адреса: с.Острожець, вул.Незалежності, 35.

ЗАТ «Український мобільний зв'язок» Князь Ігор Адамович. Спеціалізація: послуги зв’язку. Адреса: с.Острожець, вул.Польова.

ЗАТ «Київстар ДЖ.ЕС.ЕМ» Лимарь Людмила Володимирівна. Спеціалізація: послуги зв’язку. Адреса: с.Залав’є, вул.Шосейна, 12 г.

УДППЗ «Укрпошта» Павловський Володимир Олександрович. Спеціалізація: послуги зв’язку. Адреса: с.Острожець, вул.Незалежності, 35.

Транспортні послуги

ПП «Острожецьагропаливо» Тишкун Любов Миколаївна. Спеціалізація: транспортні перевезення, продаж будівельних матеріалів. Адреса:  с.Острожець вул.. Центральна,39.

ПП «Прибиш П.Я» Прибиш Петро Якимович. Спеціалізація: пасажирські перевезення. Адреса: с.Острожець, вул..Перемоги, 57а.

ТзОВ «Маяк» Сіраш Вячеслав Миколайович. Спеціалізація: послуги млина. Адреса с.Залав’є, вул. Шосейна, 1.

ПП «Меркурій» Костюк Володимир Іванович. Спеціалізація: виробництво цегли. Адреса с.Залав’є, вул. Шосейна, 3

ПП «Турок В.В» Турок Віктор Вікторович Спеціалізація: виробництво меблів.

Аптеки

КП «Міжлікарняна аптека» аптечний кіоск Артеменко Валентина Яківна. Спеціалізація: торгівля ліками. Адреса: с.Острожець, вул. Каштанова,3.

ТзОВ «Рівнеліки» Бондарук В.А. Спеціалізація: торгівля ліками.Адреса: с.Острожець, вул. Незалежності ,35

ПАТ АЕС «Рівнеобленерго» Острожецька дільниця Ільченко Мирослав Миколайович. Спеціалізація: реалізація електроенергії. Адреса: с.Острожець, вул. Енергетиків,3.

ТзОВ «Енергозбереження Рівне» Корж М.М. Спеціалізація: реалізація теплової енергії.

Послуги торгівлі

ВАТ «Теремно Хліб». Спеціалізація: торгівля хлібобулочними виробами. Адреса: с.Острожець вул..Центральна, 40а.

ПП «Пралекс Трейд» магазин «Наш край» Пельо Святослав Орестович. Спеціалізація: торгівля. Адреса: с.Острожець, вул..Центральна,61

МПП «Вітер» Цимбалюк Віталій Анатолійович. Спеціалізація: торгівля будівельними матеріалами. Адреса: с.Острожець вул.Незалежності,8.