Нюанси заповнення заяви про застосування спрощеної системи

Дата: 18.05.2022 14:39

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання має подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування. Форму заяви затверджено наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

У заяві зазначаються обов’язкові відомості, зокрема, місце провадження господарської діяльності. У разі зміни податкової адреси або місця провадження господарської діяльності, платник має подати таку заяву не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Ті платники єдиного податку, які планують здійснювати зовнішньоекономічну діяльність,  у полі 6 «Місце провадження господарської діяльності» заявизазначають інформацію, зокрема: «Виконання робіт чи надання послуг за межами України (експортта/або «Поставка товарів за межами території України (експорт)». При цьому інші графи поля 6 заяви не заповнюються.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»