Учасники ЗНО вже отримують логіни й паролі

Дата: 03.05.2022 17:02

Випускникам, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, почали надходити смс- від Centr_ZNО. Просимо вас зберегти цю інформацію, адже вона знадобиться для підтвердження даних.

Повідомлення містить прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

Ця інформація знадобиться для входу на Інформаційну сторінку:

• у травні, коли вам буде потрібно підтвердити своє бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні перебуватимете в липні;

• напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку;

• для отримання результатів НМТ.

Якщо ж ви помилилися, вказуючи номер свого мобільного телефону, і найближчим часом не отримаєте відповідне смс, то з 12 до 19 травня зможете зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» і дізнатися про логін і пароль.

Український центр оцінювання якості освіти також звертається до освітян, які допомагали учням реєструватися на тестування і вказали свій номер телефону під час реєстрації, просить переслати дані смс їх адресатам.