Відбулися матчі-відповіді півфіналу Кубка Дубенського району

Дата: 06.05.2021 16:49

В понеділок 3 травня відбулися матчі-відповіді півфіналу Кубка Дубенського району.

Команда ФК «Камаз-Агро» свій матч провела у с. Хрінники та в другому матчі здобула перемогу з рахунком 2:3 та вийшли у фінал Кубка, з чим і вітаємо команду земляків та бажаємо перемоги у фіналі.

Другому представнику від Острожця команді ФК «OLAM-KESEFF» не вдалося перемогти суперника у Підлужжі. Мачт закінчився нічиєю із рахунком 1:1. Вітаємо команду із достойною грою та бажаємо наснаги та подальших перемог.

До уваги вболівальників! Організовується поїздка на фінальний матч Кубка Дубенського району між командами ФК «Камаз-Агро» та ФК «Підлужжя». Матч відбудеться у селі Привільне. Хто бажає підтримати наших земляків, прохання збиратися 10 травня на 10 годину біля маркета «Містечко».