Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

Дата: 26.03.2021 10:40

Шановні мешканці Острожецької громади! Запрошуємо вас долучитися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», метою якої є прибирання зелених зон та благоустрій територій.

Таким чином, упродовж квітня – травня відбудеться ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів. Здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, виготовлення баків для роздільного збору  ТПВ.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить від кожного з нас. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої громади!