Програма Інструктивно - методичної наради «Вивчення нормативно-правової бази Особливості вивчення іноземних мов у 2020-2021 навчальному році »

Дата: 06.10.2020 15:16

26 серпня  2020 року

(Дистанційно)

10.00 - 10.15 – Реєстрація  учасників   інструктивно  -методичної   наради  .

10.15 -  10.30  – Ознайомлення  членів  МО  з планом   роботи методичного об’єднання вчителів іноземних мов   на  2020-2021 навчальний  рік .

10.30- 10.45 – заняття практикум .Використання технологій дистанційного  навчання Google meet  у роботі  вчителів  іноземної  мови .

10.45 – 11.15 – Ознайомлення  з інструктивно -  методичними

рекомендаціями  МОН  України  та  РОІППО   щодо  вивчення  іноземних  мов  у    2020-2021 навчальному  році .

Стоцька Є.О.,  керівник МО

11.15-11.30 – Ознайомлення  з  навчально – методичним  забезпеченням   вивчення  предмету «Іноземна  мова » у 2020 – 2021 н.р.

Стоцька Є.О. , керівник МО

11.30 – 12.00 – Опрацювання  рекомендацій та планування  роботи щодо  проведення  коригуючого  навчання у 2020-2021  начальному  році .

Стоцька Є.О. , керівник МО

12.00 – 12.30  - Виступ. Методичні  рекомендації  щодо    оцінювання   учнів    3 класу .

Захаркевич О.В., вчитель англійської  мови

Острожецького  ліцею

12.30 – 12.50 – Обговорення.   Ведення  зошитів  для   семестрових   контрольних  робіт .

члени МО

12.50-13.00 -  Підсумки  роботи  методичного  обєднання  .Рефлексія .

Стоцька Є.О. ,керівник МО ,Члени мо