Щиро вітаю з Днем Конституції України та Днем молоді!
Конституція увійшла в суспільне життя 24 роки тому, як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Це основний Закон, що гарантує права та свободи, який утвердив незалежність нової європейської держави.
Давайте будемо сподіватися на краще майбутнє нашої громади, ношої країни та разом створювати нову європейську державу!

В цьому році День Конституції України співпав з одним з найяскравіших свят – Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня. Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість - це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг!
Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй бути мудрими, брати від життя все тільки найкраще, не боятися перешкод. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ. І скільки б не минуло років, залишайтеся в душі завжди молодими.
Щиро бажаю усім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба!
З повагою, голова Острожецької громади Тарас Гордійчук!