Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування Острожецького ліцею

Дата: 01.11.2018 14:53

Відповідно до ст. 13, ст. 37 та п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою залучення громади Острожецької сільської ради до вирішення питань місцевого значення згідно розпорядження Острожецького сільського голови № 155/02-04 від 19.09.2018 року «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування Острожецького ліцею» на офіційному веб-сайті у рубриці «Громадське обговорення» 21.09.2018 року було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Острожецького ліцею.

Згідно даного інформаційного повідомлення зауваження та пропозицій подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 35113, Рівненська область, Млинівський район, с. Острожець, вул. Незалежності, 12, та на електронну пошту сільської ради: ostrozhecz.rada@ukr.net

Організатор громадського обговорення – Острожецький сільський голова Гордійчук Тарас Миколайович.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

Перейменування комунального закладу Острожецького ліцею Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання:

В обговоренні взяли участь мешканці села Острожець та села Залав’я, депутати Острожецької сільської ради та представники громадськість Острожецької територіальної громади, а саме:

Запропонована назва

Кількість голосів

«За»

«Проти»

1.

У рамках проведення громадського обговорення відбулися такі заходи:

1. 12 жовтня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні актової зали Острожецької сільської  ради за адресою с. Острожець, вул. Незалежності, 12 було проведено зустріч громадських обговорень.
  2. 13 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали Острожецького ліцею Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області, відбулася зустріч із педагогічним колекивом закладу.

Під час проведення громадського обговорення від представників громадськості надійшли наступні письмові звернення:

від трудового колективу Острожецького ліцею Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області , – змінити назву на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області;

Від представників громадськості Острожецької територіальної громади – змінити назву на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області;

Від депутатського корпусу Острожецької сільської ради, за підписом 3 осіб було подане клопотання про зміну назви на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області;

Отже, більшість членів громади, що взяли участь у громадському обговоренні, висловили свою думку про те, щоб перейменувати комунальний заклад Острожецький ліцей Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області на Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

Сільський голова

Острожецької сільської ради                                                              Т.М.Гордійчук