Трьом жителям громади посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Острожецької громади»

Дата: 10.08.2017 11:45

До Дня матері у райцентрі під егідою Спілки воїнів учасників АТО Млинівщини відбувся святковий концерт «Ми вдячні Богові за маму».

Під час дійства голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук привітав зі святом усіх присутніх мам із цим святом. Із особливими словами подяки голова громади звернувся до Віри Полицяк, мами Героя-добровольця Петра Полицяка з села Борбин. Тарас Миколайович вручив жінці відзнаку «Почесний громадянин Острожецької громади», яку приствоїли її загиблому синові.

Крім того, пам’ятну дошку «Почесний громадянин Острожецької громади» вручили Наталії Ляшук, мамі ще одного Героя нашої громади – Максима Ляшука. Відзнака відразу зайняла своє місце – поряд із портретом бійця, який загинув, захищаючи країну від агресора.

А 25 травня Ганні Василівні Єремеєвій вручили відзнаку «Почесний громадянин Острожецької громади», яку присвоїли її покійному синові.

Нагороду вручив голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук перед депутатським корпусом Острожецької сільської ради.