Голова Острожецької сільської ради - Гордійчук Тарас Миколайович

Гордійчук Тарас Миколайович народився 27 серпня 1986 року у селі П'яннє (Радянське) Млинівського району Рівненської області. у 1993 році пішов у перший клас ЗОШ I-II ступенів села П'яннє (Радянське). У 2002 році після закінення школи вступив у Луцький педагогічний коледж на відділення "Фізичне виховання", який закінчив у 2006 році з червоним дипломом. У 2006 році вступив у Волинський національний університет імені Лесі Українки на факультет "Фізичне виховання". Після закінчення університету отримав кваліфікацію викладача фізичного виховання, методиста спортивно-масової роботи. З вересня 2006 року працював вчителем в ЗОШ I-II ступенів села П'яннє (Радянське) та по сумісництву в ЗОШ I-II ступенів села Малин. З 2010 по 2015 рік працював сільським головою села П'яннє (Радянське). З 7 грудня 2015 року очолив відділ освіти Млинівської РДА. З 20 січня 2017 року є головою Острожецької сільської ради. Одружений. Виховує сина.